У четвер, 31 січня, виконком Суховольської сільради прийняв рішення не об’єднуватися із Зимною Водою. Такий крок вважають для села безперспективним. Тож тепер Суховоля обирає між Городоцькою та Львівською ОТГ.

«Моє бачення, звичайно, що ми маємо бути там, де буде нашій громаді краще, де громада буде краще розвиватися. Маємо два варіанти, які я бачу, як сільський голова: то є Львів або Городок, тільки не Зимна Вода, бо там у нас не буде ніякого розвитку», – пояснив Андрій Торба, сільський голова Суховолі.

Мешканці Суховолі висловлювали бажання приєднатися до однієї ОТГ, а сільський голова – до іншої. Різняться думки і зараз. Тож, аби ознайомити громаду з усіма перевагами та недоліками приєднання до тієї чи іншої ОТГ, хочуть провести громадські слухання.

«Моя думка: я бачу Суховолю в Городку. Та зараз ще розглядають варіант, що Суховоля буде у Львівській ОТГ. Думки мешканців розділилися, ми робили опитування серед мешканців у групі в Viber, то у відсотковому співвідношенні 60 на 40, більшість за Львів», – зазначив мешканець Суховолі Юрій Опалінський.

Питання про приєднання до ОТГ винесуть на найближчу сесію Суховольської сільради, яка відбудеться 6 лютого, повідомляє ZAXID.NET.

Від cupol