Діагностика та ремонт турбін у Львові від Centr Turbin — це гарантія якості та низької ціни! Звертаючись до наших сервісних центрів, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте відмінний сервіс, високоякісні та оригінальні деталі, а також грамотно проведені відновлювальні маніпуляції з агрегатом на висококласному обладнанні досвідченими майстрами.

Сервісне обслуговування та ремонт турбін у Centr Turbin

Всі автовласники знають, що ремонт турбокомпресора та системи турбонаддуву загалом — складний процес, що вимагає досить високої кваліфікації майстрів, відповідного обладнання та чималих фінансових вкладень. Проводити діагностику та ремонтні роботи можна довіряти лише професійним автомеханікам.

Мережа сервісних центрів Centr Turbin спеціалізується на ремонті турбокомпресорів по всіх регіонах України. Всі майстерні обладнані всім необхідним для проведення діагностики та відновлювальних маніпуляцій різної складності. Тому ми надаємо своїм замовникам гарантію на всі виконані роботи на термін до 2-х років.

Пропоновані нами послуги включають:

  • візуальну та комп’ютерну діагностику;
  • виявлення причин виникнення збоїв у роботі агрегату;
  • оцінку рівня зношування комплектуючих;
  • піскоструминне та хімічне очищення всіх елементів пристрою;
  • токарні роботи;
  • ремонт актуаторів, сервоприводів, заслінок, картриджів тощо;
  • продаж відновлених турбін;
  • збільшення потужності турбокомпресорів.


Продаж турбін для всіх видів ТЗ

Крім сервісного обслуговування та відновлення турбінних агрегатів компанія Centr Turbin спеціалізується також і на продажі автотурбін для двигунів легкових, вантажних авто, спецтехніки. За час роботи на ринку України ми змогли укласти договори та партнерські угоди з багатьма найбільшими брендами, що гарантує найвищий рівень якості продукції.

Залиште заявку на сайті або зв’яжіться з менеджерами через телефон, щоб узгодити зручний для вас час проведення діагностики вашого турбінного агрегату в нашому сервісному центрі у Львові.

Від cupol