Три найбільші сервіси з виклику таксі – Uber, Uklon і Bolt – безкоштовно возитимуть львівських медиків на роботу. Про відповідні домовленості з цими сервісами повідомив у п’ятницю, 20 березня, мер Львова Андрій Садовий.

«Щойно домовились з Uklon та Bolt про те, що сервіси возитимуть лікарів до праці безкоштовно. UBER також нам підтвердив інформацію, яку щойно оприлюднило МОЗ – вони в грі», – повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Андрій Садовий також розповів, що у Львові до акції також приєднається сервіс прокату велосипедів NextBike.

Він уточнив, що у кожного сервісу своя логістика і додав, що відповідні інструкції будуть розіслані медикам.

Окрім того, у п’ятницю Міністерство охорони здоров’я України повідомило про домовленість із компанією Uber, у рамках якої українським медикам буде надано 10 тисяч поїздок.

«За домовленістю з Міністерством охорони здоров’я України та органами місцевого самоврядування, Uber буде безкоштовно доставляти до лікарень медичних працівників, задіяних у запобіганні та ліквідації коронавірусної інфекції в Україні. Ця домовленість включає 10 000 поїздок, які медичні працівники можуть здійснити, щоб дістатися до своїх лікарень та робочих місць», – сказано в повідомленні міністерства.

У ньому зазначається, що скористатись послугою можна у містах, де працює сервіс Uber: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя та Вінниця.

Також до безкоштовного перевезення медиків долучився сервіс Bolt, щоправда, поки відомо, що цей сервіс перевозитиме медиків безкоштовно лише в Києві. Про інші міста станом на 16:55 п’ятниці інформації не було, пише ZAXID.NET.

Зазначимо, що замовити таксі від Bolt, Uklon чи Uber можна через їхні додатки для смартфонів на Android та iOS. Крім того, Uber можна викликати по телефону.

Від cupol