Слідчий у справі українських моряків перебуває зараз в окупованій Керчі, де досі залишалися захоплені російською ФСБ українські військові катери. Про це російський адвокат Микола Полозов розповів у ранковому ефірі проєкту Радіо Свобода Радіо Крим.Реалії.

“Питання про передачу українських суден піднімали ще кілька тижнів тому, і про це ми говорили зі слідчим. Він говорив, що планує поїхати до Керчі і братиме участь в якихось діях з оформлення передачі цих суден. Зараз слідчий виїхав туди і це, ймовірно, свідчить про те, що передача суден все ж здійсниться”, – відзначив Полозов.

Раніше Полозов повідомляв, що Росія після повернення Україні захоплених біля берегів Криму військових кораблів повинна припинити кримінальну справу проти українських моряків.

17 листопада пресслужба прикордонного управління ФСБ Росії в анексованому Криму повідомила, що захоплені Росією три українських військових судна – буксир “Яни Капу” і малі броньовані артилерійські катери “Нікополь” і “Бердянськ” – уже відбуксирували з порту Керч і передадуть Україні 18 листопада.​

У неділю судна в керченському порту почали готувати до відправлення. Згодом вони в супроводі російської берегової охорони вийшли в Керченську протоку в бік Чорного моря.

Водночас, українські буксири “Сапфір”, “Титан” і “Гайдамака” перебувають у Чорному морі біля берегів Криму.

Від cupol