Стилістка Кессі Брім перерахувала найкращі фасони купальників для власниць великого розміру грудей. Відповідні рекомендації вона записала на відео, опубліковане в TikTok.

Користувачка з нікнеймом casseebrim відзначила, що жінкам з пишними формами часто непросто підібрати пляжний одяг, який був би одночасно і стильним, і комфортним. З цієї причини блогер поділилася порадами, які перевірила на собі.

У згаданому ролику Брім приміряла біле бікіні на тонких бретелях, жовтий купальник із бюстгальтером на кісточках та класичний — із щільними чашками. Перераховані моделі інфлюенсер назвала найбільш підходящими для дівчат з пишними грудьми, оскільки вони добре сидять на фігурі та забезпечують належну підтримку.

Розміщений пост набрав понад 121 тисяч переглядів, і користувачі мережі почали висловлювати свою думку в коментарях. «У мене якраз скоро відпустка. Дякую за поради», «На тобі все виглядає ефектно! Ідеальне тіло», «У мене такий самий тип фігури. І я щаслива, це виглядає красиво», — писали користувачі.

Раніше у червні модний редактор Індія Яффе назвала найкращі фасони купальників для кожного типу фігури. Так, для форми «груша» підійдуть плавки з високою лінією талії та моделі з перехресним запахом. Власницям маленьких грудей слід звернути увагу на топи-бандо та бюстгальтери з драпіруванням та акцентними деталями.

Від cupol