Наразі ситуація Нових Санжарах, куди евакуювали українців та іноземців з Китаю, спокійна. У селищі тривають слідчі дії пов’язані із сутичками напередодні.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

“Ситуація у селищі спокійна, тривають слідчі дії за фактом вчорашніх сутичок.

Правоохоронці Полтавщини несуть службу у посиленому варіанті та охороняють санаторій, куди заселили евакуйованих співмешканців. Цілодобово на патрулюванні перебуває 200 правоохоронців, як поліцейських, так і гвардійців”, зазначається у повідомлені.

Правоохоронці, які несуть службу, не мають можливості контактувати з людьми у санаторії.

Всі, хто прибув з Китаю, в тому числі і медики, знаходяться в обсервації.

20 лютого поліція Полтавської області затримала 24 найбільш агресивних осіб. Їх доставили до територіальних відділів Нацполіції.

Наразі всі особи ідентифіковані, на період досудового розслідування 23 затриманих відпустили додому, ще одна особа перебуває під вартою.

Під час сутичок постраждало 9 поліцейських: 4-м надали першу домедичну допомогу у лікарні і відпустили додому, 5-ро перебувають на стаціонарному лікуванні та потребують додаткового обстеження.

Деякі правоохоронці постраждали через потрапляння каміння в голову.

Тим часом українка Олександра Волкова показала умови перебування евакуйованих з Китаю українців та іноземців.

Дівчина розмістила відео в Instagram Stories.

За словами дівчини, у медичному центрі “Нові Санжари” на Полтавщині двері кімнати не мають замка, проте для них є ключ, в кімнатах старі меблі, а душ вдарив її током.

Нагадаймо, 20 лютого 2020 року, українських громадян та іноземців евакуювали з міста Ухань.

Коли стало відомо, що людей розміщатимуть на території медичного центру Національної гвардії України “Нові Санжари” у Полтавської області, почалися протести : там перекрили дорогу та палили шини, щоб не пустити людей із Китаю.

Шквал протестів викликав обурення в українців, й вони запустили флешмоб в соціальних мережах.

Телеведучі, журналісти, блогери публікують фото під хеш-тегом #вірусунебоюсяязвами.“Українці! Ми ж не такі! Ми ж не “тварини”. Хоча, навіть вони “своїх” не кидають напризволяще!”, – пишуть у соцмережах.


Від cupol