За інформацією управління освіти ЛМР львівські школи №33, що на вул. Шевченка та школа №53, що на проспекті Чорновола, в яких було призупинене навчання минулого тижня, відновлять свою роботу у четвер, 6 лютого. Навчання призупинили через низьку відвідуваність. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Діти у школах №33 та №53 мали б вийти на навчання у понеділок, 3 лютого, проте через те, що кількість хворих не знизилась, призупинення навчання вирішили продовжити до середи», – повідомили у прес-службі ЛМР.

Ситуацію щодо інших шкіл з’ясовують. Міське управління освіти проводить моніторинг відвідуваності закладів дошкільної освіти та загальної середньої освіти. Відтак детальнішу інформацію по інших навчальних закладах буде повідомлено згодом.

У сезон грипу фахівці радять зміцнювати імунітет, а також не забувати про профілактику та вакцинацію.

До слова, у кінці січня зросла кількість хворих дітей з ускладненнями грипу та ГРВІ. Найчастіші ускладнення – пневмонія, енцефаліт, важкі обструктивні бронхіти.

Як нагадує ZAXID.NET, наприкінці січня на Львівщині у понад 50 загальноосвітніх закладах призупинили навчання через високу захворюваність на грип та ГРВІ серед школярів. За даними центру громадського здоров’я, за останній тиждень січня в Україні на ГРВІ захворіли понад 180 тис. людей, понад 60% з яких – діти, було зареєстровано чотири летальні випадки внаслідок грипу. За прогнозами, пік захворюваності – кінець січня-початок лютого.

Від cupol