Виконавчий комітет Львівської міської ради вдруге видав містобудівні умови і обмеження (МУО) на будівництво готелю на площі Міцкевича в центрі Львова. Таке рішення виконком прийняв під час засідання 7 лютого.

Вкінці 2018 року ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» уже отримувало містобудівні умови і обмеження на будівництво 6-поверхового готелю на місці зруйнованої кам’яниці на площі Міцкевича,9. Тоді забудовнику дозволили звести готель, висота якого не має перевищувати 22,4 метри. Нові МУО дозволяють збудувати готель з даховою котельнею до відмітки 25 метрів.

Керівник управління архітектури та урбаністики ЛМР Антон Коломєйцев пояснив, що висоту готелю збільшили для встановлення вентиляційного обладнання. Він також повідомив, що оператором готелю буде відома європейська мережа, однак не уточнив, яка саме. За даними ЗМІ, оператором готелю на площі Міцкевич, 9 буде міжнародна мережа розкішних готелів Sofitel, що базується у Парижі, повідомляє ZAXID.NET.

«У цей проміжок не можна влаштувати додатковий поверх, поверховість залишається незмінною. Справа у в тому, що міжнародний європейський оператор, який хоче відкрити готель, заявив, що не зможе встановити тут якісне вентиляційне обладнання. І це суто технологічна зміна, щоб встановити це обладнання», – пояснив Коломєйцев.

Від cupol