Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що “нормандська четвірка” не розуміє, як Україна буде узгоджувати новий закон про особливий статус Донбасу з “Л/ДНР”, з якими “досі виключає прямі контакти”.

Про це повідомляє російський ТАСС з посиланням на інтерв’ю Пєскова на телеканалі “Росія-1”.

“Цей закон… такий наріжний камінь, а головне, його потрібно погодити з “ДНР” і “ЛНР”, а досі Київ виключає прямі контакти. Як вони будуть узгоджувати, в якому форматі? Тоді з’явиться більше питань”, каже Пєсков.

За словами Пєскова, “нормандська четвірка” розраховує на те, що українська сторона “розуміє, як вони будуть далі поводитися і що будуть робити з цим законом”.

У свою чергу глава “МЗС ДНР” Наталія Ніконорова заявила в ефірі сепаратистського каналу “Оплот ТВ”, що новий закон про “особливий статус” Донбасу не потрібен, тому що “старий враховує усі вимоги”.

“Існуючий на даний момент закон враховує усі примітки до комплексу заходів. Необхідно деякі статті скоригувати, але в цілому відповідність і кореляція з примітками. Тому новий закон або буде дублювати існуючий, або він не буде відповідати приміткам до комплексу заходів”, – заявила Ніконорова.

Від cupol