Українці на тлі пандемії коронавірусу запровадження локдауну почали скуповувати товари для дорослих – презервативи, лубриканти, секс-іграшки і реквізит для рольових ігор. Наприклад, у кілька разів зріс попит на костюми медсестер. Так українці пристосовувалися до до життя в самоізоляції.

У березні минулого року продажі товарів для сексу в інтернет-магазинах зросли на 300% у порівнянні із середньорічним показником, повідомили у секс-шопі https://lvov.sex-shop.toys/.

Пік продажів на ринку інтимних товарів традиційно припадає на День всіх закоханих і гендерні свята, після чого попит на них падає, проте зараз він продовжує триматися на рівні 14 лютого і 8 березня, пояснили аналітики.

“Очевидно, це пов’язано з трендом на скорочення відвідування громадських місць і соціальних активностей на тлі коронавірусу і профілактики вірусних захворювань”, – припустили аналітики компанії.

Інтернет-рітейлер AliExpress теж зафіксував збільшення попиту покупців на товари категорії 18+. Їх продажі зросли на 20% в порівнянні з цим же періодомм минулого року. Таке зростання в компанії пов’язали з тимчасовою самоізоляцією покупців.

Попит на секс-іграшки на тлі коронавірусу зріс не тільки в Україні. Німецький виробник секс-іграшок Womanizer відзвітував, що у період пандемії зростання продажів його товарів було на 50% більше прогнозованого. В Італії та США, що поряд з Китаєм входили до першої трійки за кількістю хворих коронавірусів, зростання продажів виявився на 60% більше прогнозу.

Департамент охорони здоров’я Нью-Йорка з метою боротьби з поширенням коронавірусу закликав жителів міста займатися сексом тільки з близькими людьми і знизити кількість сексуальних партнерів настільки, наскільки можливо. Особисті зустрічі для сексу департамент порекомендував замінити на відео-побачення і секстинг.

“Ваш найбезпечніший сексуальний партнер – це ви самі. Мастурбація не поширюється COVID-19, особливо якщо ви миєте руки (і будь-які секс-іграшки) з водою і милом протягом 20 секунд до і після сексу”, – додали у відомстві.

Українські органи охорони здоров’я не випускали подібних рекомендацій.

Від cupol