Городоцький районний суд ув’язнив на 7,5 років уродженця Лівану, який під час конфлікту вдарив ножем у шию свого 33-річного стоматолога. Про це йдеться в оприлюдненому 31 січня вироку суду.

Напад трапився зранку 5 червня 2019 року. 65-річний місцевий житель Тержеман Мустафа прийшов у амбулаторію первинної медико-санітарної допомоги у селі Мшана і вдарив ножем у шию стоматолога, який працював у лікарні. Після цього Тержеман Салех Мустафа втік з місця злочину, а стоматолога реанімували колеги. Незадовго після злочину Тержемана Мустафу затримала поліція.

У судовому засідання в цій справі 28 січня Тержеман Мустафа розповів свою версію розвитку подій. За його словами, стоматолог після кількох сеансів лікування зубів попросив його більше не приходити. Обурившись такій вимозі лікаря, Тержеман Мустафа прийшов 5 червня під вікна стоматологічного кабінету і почав кидати у вікна камінці, «чим хотів спонукати стоматолога до зміни місця роботи». Після цього, за словами Тержемана Мустафи, його стоматолог вийшов на вулицю, де намагався вдарити його цеглою. Під час конфлікту Тержеман Мустафа витягнув зі шкарпетки ніж, на який стоматолог, за його словами, сам напоровся.

За даними постраждалого стоматолога, причиною конфлікту між ним та пацієнтом стала відмова Тержемана Мустафи платити 200 грн за послуги. У суді медик заявив, що не пам’ятає перебігу подій 5 червня.

Суддя Городоцького райсуду Микола Борачок, який розглядав цю справу, не знайшов підтвердження версії Тержемана Мустафи. Натомість він визнав чоловіка винним в умисному замаху на вбивство свого стоматолога і призначив йому 7,5 років позбавлення волі. Термін відбування покарання буде рахуватись Тержеману Мустафі з дня його затримання – з 5 червня 2019 року, повідомляє ZAXID.NET.

Від cupol