У ніч з 26 на 27 січня невідомі знищили фотозону для закоханих, яку напередодні новорічних свят розмістили у Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Вандали понівечили арку з омели, стенд та дві фігури гномів. Про це  розповіла речниця парку Ірина Вовк.

За її словами, інцидент зафіксували камери відеоспостереження. На них видно, що кілька невідомих чоловіків зайшли на територію парку та понівечили арку, стенд та гномів, що були частиною фотозони для закоханих.

Ірина Вовк розповіла, що таку інсталяцію у парку встановили ще місяць тому. Над її створенням працювала дизайнера з озеленення парку культури та відпочинку Олена Кошельник. А стенд, який розмістили позаду арки, розмалював художник з Донецька Тарас Носар.

«У нас було дві такі новорічно-різдвяні інсталяції одна, власне, вертеп і ялинки, інша – фотозона. Її робила наша інженер з озеленення. Вона виготовила таку інсталяцію з омели та з берези за кельтськими звичаями. Фотозона стояла у парку близько місяця і сьогодні вночі її зруйнували», – розповіла Ірина Вовк.

За словами Ірини Вовк, працівники парку звернуться до поліції та Нацгвардії з проханням допомогти з охороною території парку. Проте заяву про сам факт вандалізму до правоохоронних органів писати не будуть, оскільки арка є тимчасовою конструкцією та вона не була на балансі парку. А на камерах відеоспостереження не видно облич чоловіків, які зруйнували фотозону.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли вандали псують інсталяції на території парку культури та відпочинку. Раніше ЗМІ повідомляли, що невідомі викрали та понівечили фігуру царя, яка була частиною арт-вертепу, який встановили у парку напередодні різдвяних свят. Проте невдовзі працівники парку за допомогою небайдужих львів’ян знайшли зниклий та понівечений елемент вертепу та вставили його на попереднє місце, нагадує ZAXID.NET.

Від cupol