У п’ятницю, 13 грудня, у львівському парку «Знесіння» помітили виводок диких кабанів із поросятами. Про це на Гарячій лінії міста повідомив засновник Домівки врятованих тварин Орест Залипський.

«Сьогодні в парку Знесіння, було помічено двох кабанів з своїми дітьми. Вже до того я бачив нариви біля дерев, що є ознакою поселення диких кабанів», – написав Залипський.

За його словами, поява диких кабанів у міському парку, можливо, пов’язана із відкриттям мисливського сезону.

«Оскільки парк Знесіння займає великі площі нашого міста і межує з Винниківським лісом, існує ймовірність, що тварин загнали з лісу мисливці. Закликаю бути гуманними та обережними», – написав Орест Залипський.

Він також розповів про обставини за яких кабани можуть напасти на людину.

«У більшості випадків напад дикого кабана на людину провокує сама людина. Дикі кабани, як і будь-які інші лісові звірі, самі намагаються уникати зустрічі з людиною – тому, якщо кабан все ж помітить вас першим,він теж поспішить сховатися», – каже еколог.

Тому він радить під час зустрічі із дикою твариною не панікувати та ні в якому разі не намагатись відігнати тварину, оскільки так можна викликати лише агресію, та спровокувати тварину захищатись, інформує  ZAXID.NET.

Від cupol