У четвер, 23 січня, конкурсна комісія Львівської обласної ради провела відкриті конкурси на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я облради. Сьогодні вона заслухала презентації дев’ятьох претендентів і визначила переможців на п’ять керівних посад.

Найбільше претендентів з моменту оголошення конкурсу було на посаду директора львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ. Сісти у це крісло хотіло аж п’ять кандидатів, та конкурсна комісія до участі в конкурсі допустили лише одного – в.о. директора лікарні Олександру Бурду.

Конкурсна комісія заслухала її презентацію і прийняла рішення рекомендувати Олександру Бурду на посаду директора львівського ОХМАТДИТу терміном на п’ять років. За неї проголосували усі 9 членів комісії.

Олександра Бурда працює в ОХМАТДИТі 34 роки, з лютого 1986 року. Спершу працювала лікарем-анестезіологом, згодом – хірургом. З 2003 року була заступником головного лікаря з хірургічної роботи. У вересні 2019 року, коли колишня директорка лікарні Мар’яна Возниця обійняла посаду директора Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ, Олександра Бурда виконувала обов’язки директора.

Сьогодні конкурсна комісія визначила переможця і на посаду директора Львівської обласної лікарні відновного лікування . Претендентів було троє. в. о. директора Богдан Блистів, колишній головний лікар цієї лікарні Микола Колачинський і т.в.о. заступника директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Голдун. Саме Андрія Голдуна комісія рекомендувала затвердили облраді директором лікарні відновного лікування.

А в.о. директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ярославу Пилипцю не було з ким змагатися. Очолити центр зголосився лише він. Комісія відхилила його кандидатуру, оскільки у членів комісії було багато претензій до нього. Не погодила й кандидатуру на посаду директора Обласної бази спеціального медичного постачання Юрія Іваськевича.

Не було боротьби і за крісла директорів Львівського обласного клінічного лікувально-діагностичного ендокринологічного центру, Львівського обласного спеціалізованого центру радіаційного захисту населення ,бо документи на конкурс подали лише лише в.о.директора цих закладів – Юрій Вендзилович, Тетяна Пошивак. Їх конкурсна комісія і рекомендує на посади директорів. Вони отримали дев’ять “за” від членів конкурсної комісії.

Переможцем конкурсу на посаду директора Львівського обласного перинатального центру стала Марія Малачинська.

Зазначимо, що цьогорічний конкурс на посади директорів медичних закладів проходив набагато спокійніше, ніж торік: без криків, погроз. На початку засідання конкурсної комісії представники громадських організації внесли пропозицію оголосити конкурсну комісію нелегітимною, але юрист облради повідомив, що для такого рішення не має законних підстав.

Переможців конкурсу ще мають затвердити на сесії депутати Львівської обласної ради, яка відбудеться 11 лютого 2020 року.

https://zaxid.net/direktorkoyu_lvivskogo_ohmatditu_priznachat_oleksandru_burdu_n1496504

Від cupol