Львівська міська рада оголошує конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку з 13 грудня 2019 року до 19 січня 2020 року на просп. Свободи (перед Львівським Національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької) та пл. Ринок. Про це інформує Гал-інфо з посиланням на прес-службу ЛМР.

Заявки варто подавати у департамент економічного розвитку Львівської міської ради до 20 листопада 2019 року.

Проєкт облаштування та функціонування ярмарку повинен охоплювати план-схему, візуалізацію елементів ярмарку, заходи в межах проведення ярмарку, благоустрій території, заходи щодо попередження мінімізації та забезпечення роздільного збору твердих побутових відходів, та соціальну складову.

Вимоги щодо облаштування ярмарку:

1. Розподіл на сектори:

а) торгівля сувенірною та художньою продукцією народних промислів;

б) торгівля споживчими товарами з дотриманням санітарних норм і правил, правил пожежної безпеки.

2. Технічна характеристика (встановлення мобільних, декоративних, дерев’яних збірно-розбірних конструкцій, забезпечення стилізованого оформлення локації ярмарку з використанням світлових декорацій, належного підключення до електромереж, відео спостереження, цілодобової охорони, прибирання та вивозу сміття, дотримання санітарного законодавства, встановлених звукових норм, правил торгівлі та правил пожежної безпеки).

3. Культурно-розважальне наповнення (організація показових майстер-класів із народних ремесел, організація культурно-просвітницького дійства на різдвяну тематику, організація заходу, що сприятиме зміцненню міжнародних культурних зв’язків у форматі Міжнародного фестивалю різдвяних традицій, благодійна складова).

4. Схема та розроблений план на випадок надзвичайних ситуацій.

Водночас організатор повинен мати досвід в організації та проведенні масових заходів на території України.

За детальною інформацією можна звертатися за тел. 297−58−76; 297−58−65.

* * *

Нагадаємо, 22 грудня минулого року через вибух і пожежу на Львівському ярмарку п’ятеро людей потрапили до лікарні. Більшість зазнала від 15 до 40% опіків тіла.

Один із постраждалих – іноземець. Двоє людей потрапили у реанімації, в них були серйозні опіки дихальних шляхів.

Очевидці розповідали: коли все сталося, допомогу постраждалим надавав спочатку військовий. Виявилося, що це теперішній контрактник Андрій Алямський, який раніше служив у піхоті, де виконував обов’язки військового парамедика.

Пожежа спалахнула по обіді. Зайнялася дерев’яна ятка, де продавали смажене м’ясо. Очевидці повідомили рятувальникам, що почули вибухи. Припускають, що розірвався газовий балон.

“На момент нашого прибуття вогонь перекинувся на сусідні дві ятки і вони були практично охоплені вогнем. Пожежа розповсюдилася досить стрімко, тому було прийнято рішення про залучення трьох пожежно-рятувальних підрозділів та 20 вогнеборців. Працюють слідчо-оперативні органи, які встановлять саме причину загоряння, і чи були вибухи”, – розповідав тоді речник ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев.

Порушення техніки безпеки – саме це стало причиною вибуху на різдвяному ярмарку. Такими були висновки комісії міськради, що терміново зібралася тоді через інцидент. Чиновники тоді повідомили: на таких ярмарках заборонено використовувати газові балони, але підприємець вимогу проігнорувала.

 

Від cupol