У Львові учні ліцею імені Героїв Крут склали урочисту клятву та отримали новий Прапор

200 першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут склали Урочисту Клятву
200 першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут склали Урочисту Клятву

Сьогодні, 14 жовтня, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку 200 першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут склали Урочисту Клятву, а навчальний заклад отримав новий Прапор.

На початку урочистостей присутні вшанували пам’ять ліцеїстів-крутян, які полягли на сході України і тих, що віддали життя за Україну в 1918 році.

Привітав ліцеїстів з визначною подією в їхньому житті голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. «Бажаю наполегливо вчитися та віддано служити українському народові, мужньо, вміло й непохитно боронити Українську державу», – сказав він.

Окрім того, очільник облради вручив ліцею новий прапор як символ честі, доблесті та слави майбутнього захисника України. Він є аналогом бойових прапорів військових частин. Автори стягу – група істориків, яка вивчає і розробляє військову символіку.

Додамо, що серед першокурсників є діти учасників АТО/ООС, а також син Героя Небесної Сотні.

Опісля складання Урочистої Клятви, на площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбувся показовий виступ Роти почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а також бойового гопака у виконанні учнів Школи Бойового Гопака «Шаблезуб».

Зауважимо, що сьогодні, 14 жовтня, Львівська область разом із всією Україною урочисто відзначає День захисника України, свято Покрови, День українського козацтва та 77-річчя створення УПА. З цієї нагоди у храмах області відбуваються Божественні Літургії за Україну та її захисників.

Be the first to comment on "У Львові учні ліцею імені Героїв Крут склали урочисту клятву та отримали новий Прапор"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*