Протестуючі американці після настання темряви розграбували бутики Манхеттена, одного з районів Нью-Йорка. Про це повідомляє Поступ.

Увагу мародерів привернули магазини спорттоварів, побутової техніки, а також ювелірні. Всього вони винесли товар більш ніж з десяти торгових точок.

Невеликі групи демонстрантів, які залишилися вночі на вулицях, порушили режим комендантської години, введений в місті з 23:00.

Для припинення безладів в район Манхеттена були направлені численні загони поліції.

У Чикаго натовп американців розграбував потяг, що проїжджав повз. Відео події було опубліковано в мережі. На записі видно, як грабіжники скидають з потяга техніку та інші товари, а їх спільники підбирають крадене.

Протести, що супроводжуються заворушеннями, вандалізмом і нападами на поліцію, охопили десятки міст США. Приводом стала смерть чорношкірого охоронця Джорджа Флойда в Міннеаполісі (штат Міннесота), який помер через грубий арешт. В ході зіткнень вогнепальні поранення отримали двоє поліцейських, один з яких помер. Американська влада заявила, що будь-які сутички з поліцією або загрози правоохоронцям будуть розцінюватися як акти внутрішнього тероризму.

Від cupol