З остраху перед коронавірусом у РФ ізолювали пасажирів вагону поїзда “Київ-Москва”, в якому їхала китаянка, і відловлюють китайців.

У російському Брянську зняли з маршруту громадянку Китаю з високою температурою, яка їхала в поїзді “Київ – Москва”, і направили в місцеву інфекційну лікарню.

Решта пасажирів вагону, в якому їхала китаянка з температурою 38 градусів, спрямовані на карантин в Брянську міську лікарню.

У Москві на двотижневий карантин відправлені дві з половиною тисячі осіб. Всіх, хто приїжджає в Москву з Китаю, ізолюють за місцем перебування. Якщо у людини підвищена температура, то її госпіталізують.

Мер Москви повідомив, що в місті почали використовувати систему розпізнавання осіб для контролю людей, “відправлених в карантин”.

Виловом китайців в московському транспорті займаються співробітники метрополітену і “Мосгортрансу” за участю поліції.

Водіям громадського транспорту доручили повідомляти диспетчерів про те, що в салоні знаходяться особи китайської національності для їх перевірки поліцією.

Також повідомлялося, що в російському Єкатеринбурзі з рейдами по ринках ходять патрулі козаків, які відловлюють китайців і супроводжують їх до лікарні.

Аналогічні патрулі ходять і по вулицях Рязані.

Від cupol