У США за підтримки компанії Google буде розроблений сайт, який дозволяє користувачам самостійно перевірити наявність симптомів коронавірусу. Про це оголосив американський президент Дональд Трамп, передає Bloomberg.

За його словами, на сайті можна буде заповнити онлайн-опитувальник, за результатами якого стане відомо, чи потрібно громадянам проходити тест на коронавірус. Тести можна буде зробити на парковках супермаркетів Walmart і Target. Як саме буде працювати сайт і коли його запустять, президент не пояснив.

Відповідну заяву Трамп зробив на прес-конференції, на якій повідомив про введення загальнонаціонального режиму надзвичайної ситуації в США через коронавірус. За даними Wired, керівництво Google не знало, що президент під час виступу анонсує розробку сайту. За його словами, розробкою займається не Google, а Verily – дослідницька організація в складі Alphabet.

За останніми даними, число зафіксованих в США випадків зараження новим коронавірусів склало 2033, померли 47 осіб. На даний момент коронавірус діагностований у 48 штатах.

11 березня генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я оголосила про пандемію коронавірусу. Зараз випадки зараження зафіксовані в більш ніж 100 країнах. У світі офіційно зафіксована 5401 жертва коронавирусной інфекції, більше 144 тисяч випадків зараження, більше 70 тисяч вилікувалися.

Від cupol