Максим Козицький

Кабінет Міністрів схвалив кандидатуру Максима Козицького на посаду голови Львівської ОДА. Інформацію про це ZAXID.NET підтвердила прес-секретарка прем’єр-міністра України Олексія Гончарука Діана Давитян. Тепер президент Володимир Зеленський може офіційно призначити його головою ЛОДА.

Ввечері 27 грудня на сайті НАЗК уже з’явилась декларація Максима Козицького як кандидата на посаду голови Львіської ОДА.

Максим Козицький уже фігурував у списку претендентів на голову ЛОДА (разом з Маркіяном Мальським і Денисом Шмигалем), оприлюдненому Зеленським у червні цього року. Тоді президент обрав Мальського, а Шмигаля призначив головою Івано-Франківської ОДА.

38-річний Максим Козицький є директором компанії «Еко-Оптіма», що належить йому із батьком Зіновієм Козицьким. Компанія займається встановленням вітрових та сонячних електростанцій. Батько Максима Козицького є доволі відомим львівським бізнесменом, окрім альтернативної енергетики він займається видобутком нафти й газу, йому належить і перший у Львові мінуципальний велопрокат NextBike.

Від cupol