Сьогодні стало модним вести здоровий спосіб життя. Серед спортивних дисциплін бажаючі тримати себе в формі найчастіше віддають перевагу бігу. Аби біг приносив якомога більше користі, слід мати спеціальну екіпіровку, зокрема, зручні кросівки.

Нині придбати такий вид взуття неважко, причому найвигідніше це робити онлайн. До прикладу, відвідавши спеціальний розділ Інтернет магазину Марафон https://marathon.ua/men/obuv-men/krossovki-dlya-bega/, кожен бажаючий підбере потрібний йому варіант.

Вибираємо кросівки для бігу: критерії

Завдяки правильно підібраним кросівкам ноги спортсмена не втомлюватимуться. Якщо мова йде про спортивне взуття для чоловіків, то моделі мають достатньо широку колодку і посилену амортизацію.

Також слід звернути увагу на матеріали, з яких виготовлені кросівки. Найчастіше використовуються шкіра, замша, синтетичні або комбіновані варіанти. Для теплої пори року оптимальним вибором стане сітка як матеріал для верхньої частини взуття: вона забезпечить відмінну вентиляцію.

Певні вимоги стосуються і підошви. Вона має бути:

  • міцною,
  • амортизуючою,
  • такою, що забезпечує хороше зчеплення з поверхнею.

Експерти радять вибирати моделі, які мають змінні устілки. Користуються попитом і ортопедичні устілки.

Для тих, хто не просто здійснює ранкові пробіжки, а займається спортом професійно, рекомендовано звертати увагу на стабілізацію ноги. З цим найкраще справляються спеціальні стабілізаційні системи, які сприяють зручному положенню ноги в ділянці кісточки. Це убезпечить спортсмена від падінь і розтяжок.

В жодному разі кросівки не мають бути тісними.

Нарешті, слід звернути увагу і на колір. Якщо заняття проходять на вулиці, навряд чи варто вибирати світлі моделі, адже вони швидко втратять привабливий зовнішній вигляд.

Окрім занять бігом, в Інтернет-магазині можна придбати спортивне взуття і для інших потреб, зокрема, для повсякденного вжитку, в тому числі і для прогулянок, для відпочинку на морі чи носіння в холодну пору року тощо.

Від cupol