Упродовж 2019 року та в січні 2020 року внаслідок російської збройної агресії на Донбасі загинуло 132 українських військовослужбовця, 716 отримали тяжкі поранення. За кожним фактом загибелі відкрито провадження. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

“Загалом упродовж 2019-2020 років через постійні атаки з боку незаконних збройних формувань на території Донецької області загинув 101 військовослужбовець, 519 отримали тяжкі поранення, у Луганській області – 31 та 197 відповідно”, зазначено у повідомленні.

В ОГП зазначили, що відомство контролює хід розслідування та судового розгляду за кожним фактом загибелі військовослужбовців в зоні проведення ООС від обстрілів незаконних збройних формувань “ДНР” та “ЛНР”.

Зокрема, в ОГП повідомили, що слідчі нацполіції відкрили провадження за фактом обстрілу бойовиками “ДНР” 15 січня 2020 року промислової зони м. Авдіївка, внаслідок якого загинув військовослужбовець ЗСУ.

Також повідомляється, що за фактом загибелі українського військового16 січня 2020 року в с. Новозванівка Попаснянського р-ну Луганської області кримінальне провадження веде СБУ.

Від cupol