Юрій Добош

Радник екс-голови Львівської ОДА Юрій Добош став переможцем конкурсу на посаду керівника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Про це повідомила прес-служба Мін’юсту.

Нагадаємо, що це був повторний конкурс, на який зголосилися 43 кандидати. У попередньому конкурсі, оголошеному 12 листопада, серед 21 кандидатів найвищі бали отримала Орися Мерза, яка, втім, виявилась бухгалтером, а не юристом. Після розголосу у ЗМІ держсекретар Мін’юсту прийняв рішення не призначати нікого на цю посаду і був оголошений повторний конкурс.

Що відомо про нового очільника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юрія Добоша?

27-річний Юрій Добош у 2016 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство». У 2014 році закінчив Університет Екстер (Англія) за спеціальністю «Міжнародне комерційне право».

У 2012 року він працював стажером в юридичній компанії «Arzinger». З 2014 року став помічником юриста Wragge Lawrence Craham & Co (Англія). Також з 2014 року почав працювати юристом АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери». З 2016 року став заступником голови правління ГО «Місійне згромадження імені святих Кирила і Методія». З 2019 року – директор ТОВ «Центр натуральних харчових технологій і бджільництва».

Юрій Добош також був одним з претендентів на посаду заступника голови ЛОДА. Однак у вересні 2019 року він став штатним радником голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського.

Джерело: ZAXID.NET.

Від cupol