Президент Володимир Зеленський разом з родиною полетів в Оман. Про це повідомляє Офіс президента України.

За повідомленням ОП, в Омані у глави держави найближчими днями заплановані зустрічі на найвищому рівні.

“В Омані Володимир Зеленський обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну”, йдеться в офіційному повідомленні.

Також в ОП заявили, що з України Зеленський полетів рейсовим літаком за власні кошти”.

Згодом Згодом Офіс президента повідомив, що під час поїздки до Оману президент Володимир Зеленський зустрівся з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

“Сторони обговорили зміцнення відносин між країнами, зокрема зробили акценти на нарощуванні торговельно-економічної співпраці.

Також було відзначено зростання товарообігу, який торік збільшився на 10%, сягнувши $80 мільйонів, та активізацію контактів на рівні торгово-промислових палат”.

Учасники зустрічі також домовилися продовжити практику українсько-оманських бізнес-форумів, два з яких відбулося у Києві в 2019 році.

Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена в прямих інвестиціях з Оману, наголосивши на таких перспективних галузях, як енергетика та важка промисловість, будівництво, сільське господарство, інформаційні технології та інновації, розвиток інфраструктури, медицина, туризм.

За даними видання Страна.ua, на Аравійському півострові Зеленський відпочиває поблизу столиці Оману – міста Маскат, та мешкає у 5-зірковому готелі Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel.

 

 

Від cupol