Президент Володимир Зеленський у швейцарському Давосі на полях Всесвітнього економічного форуму зустрівся з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Про це повідомили Володимир Зеленський у соцмережах і Офіс президента України, яких цитує “Європейська правда”

За словами Зеленського, із генсеком НАТО вони обговорили ситуацію на полі бою, оборонні потреби України та подальше посилення української системи ППО.

Президент поінформував про масовані російські обстріли українських міст і громад, які відбулися останнім часом.

Крім того, на зустрічі йшлося про підготовку наступного саміту НАТО у Вашингтоні.

За інформацією Офісу президента України, Зеленський наголосив, що Україна очікує на Вашингтонському саміті ухвалення рішень, які наблизять її членство в НАТО.

Також було відзначено важливість підписання двосторонньої угоди про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Великою Британією в межах спільної декларації G7, ухваленої на попередньому саміті НАТО у Вільнюсі.

Зеленський подякував генеральному секретарю НАТО за стійку підтримку з боку Альянсу в захисті від російського вторгнення.

Президент України 15 січня прибув до Швейцарії та вже провів переговори з президенткою країни Віолою Амгерд. Після зустрічі Амгерд підтвердила наміри країни організувати мирну конференцію щодо України на найвищому рівні.

У вівторок 16 січня Зеленський зустрінеться з главою Єврокомісії та виступить зі спеціальною промовою на Всесвітньому економічному форумі.

Від cupol