200 першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут склали Урочисту Клятву

Сьогодні, 14 жовтня, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку 200 першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут склали Урочисту Клятву, а навчальний заклад отримав новий Прапор.

На початку урочистостей присутні вшанували пам’ять ліцеїстів-крутян, які полягли на сході України і тих, що віддали життя за Україну в 1918 році.

Привітав ліцеїстів з визначною подією в їхньому житті голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. «Бажаю наполегливо вчитися та віддано служити українському народові, мужньо, вміло й непохитно боронити Українську державу», – сказав він.

Окрім того, очільник облради вручив ліцею новий прапор як символ честі, доблесті та слави майбутнього захисника України. Він є аналогом бойових прапорів військових частин. Автори стягу – група істориків, яка вивчає і розробляє військову символіку.

Додамо, що серед першокурсників є діти учасників АТО/ООС, а також син Героя Небесної Сотні.

Опісля складання Урочистої Клятви, на площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбувся показовий виступ Роти почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а також бойового гопака у виконанні учнів Школи Бойового Гопака «Шаблезуб».

Зауважимо, що сьогодні, 14 жовтня, Львівська область разом із всією Україною урочисто відзначає День захисника України, свято Покрови, День українського козацтва та 77-річчя створення УПА. З цієї нагоди у храмах області відбуваються Божественні Літургії за Україну та її захисників.

Від cupol