Мешканка індійського міста Вадодара, штат Гуджарат, вирішила вийти заміж за себе. Про це повідомляє NDTV.

24-річна Кшама Бінду обрала місце проведення весілля та призначила дату. Жінка зібралася провести церемонію з дотриманням усіх ритуалів, включаючи прийняту в індуїзмі саатферу, коли наречений та наречена сім разів обминають священний вогонь, вимовляючи певні обітниці. Крім того, вона написала п’ять присяг, які дасть собі.

Це буде перший випадок сологамії, або укладання шлюбу із собою, у штаті Гуджарат. Бінду наголосила, що її рішення символізує любов до себе. «Я ніколи не хотіла виходити заміж. Але я хотіла стати нареченою. Тому я вирішила одружитися», — сказала вона.

Жінка наголосила, що багато читала про сологамію в інтернеті, але не змогла знайти жодного прикладу в Індії. “Можливо, я буду першою, хто покаже приклад любові до себе в нашій країні”, – наголосила вона.

Бінду назвала майбутнє весілля актом самоприйняття. «Весілля з собою — зобов’язання бути прихильним до себе і беззастережно любити себе. Люди одружуються з тими, кого вони люблять. Я люблю себе і тому влаштовую весілля», — пояснила індіанка.

Вона зауважила, що таким чином хоче показати, що жінки мають значення. Батьки жінки підтримали її рішення. Після весілля вона вирушить на двотижневий медовий місяць на Гоа.

Від cupol