Місяць: Січень 2024

Зеленський: Ми у дуже складному моменті, але Росію можна зупинити

Президент Володимир Зеленський не став говорити, чи може війна в Україні закінчитися в 2024 році, але він переконаний, що Росію можна зупинити, не допустивши знищення України й Третьої світової війни.

У ЄС вірять, що 1 лютого Орбан не ветуватиме допомогу Україні, бо отримали “сигнал”

Міністерка закордонних справ Фінляндії Еліна Валтонен впевнена, що угорський прем’єр Віктор Орбан відмовиться від блокування 50 мільярдів євро фінансової підтримки України на спеціальному саміті Євросоюзу 1 лютого.

Росія використовує катастрофу Іл-76, щоб посіяти в Україні невдоволення

Російські суб’єкти інформаційного простору використовують катастрофу Іл-76 для того, щоб посіяти внутрішнє невдоволення в Україні та підірвати бажання Заходу продовжувати надавати військову підтримку Україні.

Удар росіян по Києву: є пошкодження у трьох районах, вирують пожежі, в одній з квартир нерозірвана частина ракети

Унаслідок російського удару по Києву вранці 23 січня в кількох районах міста є пошкодження будинків, у Святошинському районі горять автомобілі, постраждали 9 людей, з житлового будинку евакуюють мешканців, оскільки у…

ISW зафіксував просування російських військ вулицями Авдіївки

На геолокаційних кадрах, опублікованих 21 січня, видно, що російські війська просунулися в районі ресторану “Царська охота” вздовж вулиці Соборної (на півдні Авдіївки) та вздовж смуги дерев на південному заході Авдіївки.