КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Львівське регіональне відділення Партії регіонів
17.12.2005

Громадська інтернет-газета "КуПол" у співпраці із Центром політичних досліджень продовжує серію публікацій про місцеві організації політичних партій. Метою публікацій є інформування громадськості про партійні структури регіону, адже згідно із виборчим законодавством вибори 2006 року до представницьких органів влади відбуватимуться за пропорційною системою. Проект є політично незаангажованим і не має на меті підтримки жодної політичної партії. Сьогодні пропонуємо матеріал про Львівське регіональне відділення Партії регоінів. Матеріал складається з двох частин: 1) об'єктивка - інформація, отримана шляхом інтерв'ювання від самої партії; 2) оглядовий матеріал про діяльність партії у 2005 році в дзеркалі медіа.Адреса: 79058, м. Львів, вул. Чорновола, 63 кім. 701
Телефон : 241-72-00; 294-84-20.

Львівське регіональне відділення політичної партії  “Партія Регіонів” утворене 23 грудня 2000 р. На кінець 2001 року в області створенно у всіх районах, містах обласного підпорядкування районі, міські партійні організації, а в них первинні осередки. Керівництво – голова, заступник голови, виконком, Рада у всіх районних, міських організаціях, в первинних осередках – голова, заступник голови. Очолює обласну організацію голова обласної організації, в нього чотири заступника, прес-секретар, виконком, Рада.

Голова Львівського регоінального відділення Партії регіонів  (ЛРВ ПР) – Радзієвський Олексій Васильович.

Чисельність обласної організації станом на листопад - більше 3500 членів партії

Представництво місцевої організації в представницьких органах та органах виконавчої влади. На обласному рівні ні в представницьких органах, ні в органах виконавчої влади представників партії представників не має. Є представники в органах виконавчої влади на рівні районів, міст.

Мережа первинних територіальних осередків. Наявність молодіжних організацій, друкованих органів. У всіх районах Львівської області маємо районні, міські організації Партії Регіонів. Створенна ,зареєстрована на правах юридичної особи молодіжна організація «Союз Молоді регіонів України», мережа якої у всіх районах Львівської області. Друкованого органу львівська обласна організація Партія Регіонів не має.

Заяви , звернення ініціативи місцевих партійних осередків протягом 2005 року. Упродовж 2005 року партія зробила чимало заяв, звернень про незадовільний стан соціально-економічного розвитку Львівської області, про те, що діюча влада на Львівщині цинічно не виконує свої передвиборчі обіцянки, займається політичними інтригами, мститься тим хто має інші політичні переконання. ЛВР ПР категорично засуджує прояви необільшовизму, переслідування людей за їх погляди, порушення Конституції і Законів України. Були оприлюднені заяви про критично низький рівень господарювання в економічній сфері Львівщині, особливо в сільському господарстві, на споживчому ринку. В своїх заявах ЛВР ПР каже категоричне «Ні» черговому обману народу, наполягаючи на публічному звіті обласної влади за стан господарки, пропонує депутатському корпусу Львівщини розглянути не тільки соціально-економічний стан в регіоні, але й дати принципову оцінку тим, хто розпочав в області кадрову вакханалію та інше.

Навчання членів партійних осередків, активність партійних осередків, потенційних працівників виборчих комісій. Навчання проводяться за розробленими проектами планомірно.

Публікації в ЗМІ про діяльність місцевих осередків. Зі всіма засобами масової інформації налаштовані тісні контакти і ми їх із задоволенням використовуємо в повсякденних потребах для публікації наших матеріалів.

Підготовка до виборів(кадровий потенціал для кандидатів, членів виборчих комісій).  Обласна організація вибори 2006 року проведе активно, маючи для цього всі підстави. Кадри для кандидатів і членів виборчих комісій в достатній кількості.

Основні проблеми місцевості, вирішення яких стане пунктом передвиборчої програми осередку.
1. Розв’язання проблем сільського господарства
2. Подолання корупції і хабарництва.
3. Відновлення промислового виробництва.

Актуальний стан та перспективи співпраці із осередками інших партій. Можливі коаліції або блоки із осередками інших партій на місцевому рівні підчас виборів 2006. ЛВР ПР вважаєо за доцільне утворити об’єднання політичних партій і громадських організацій на підтримку Партії Регіонів. Створення блоку на рівні області вважає недоцільним.

Оцінка представниками осередків основних колізій політичного життя всеукраїнського масштабу: звинувачення оточення Ющенка у корупції , відставка уряду Тимошенко , оцінка нового уряду Ю. Єханурова. Звинувачення оточення Ющенка в корупції ЛВР ПР вважає правильним та аргументованим. Щодо відставки уряду Тимошенко, то ЛВР ПР вважає цей факт внутрішнім непорозумінням «помаранчевих». Як і уряд Тимошенко, так і уряд Єханурова нічого не зробили, не виконали передвиборчих обіцянок В. Ющенка.

Діяльність обласної організації партії у 2005 році у дзеркалі медіа

Партія, що декларує свою опозиційність після поразки власного кандидата, суттєво згорнула діяльність, хоча й ставить перед собою амбіційне завдання потрапити в місцеві ради. Хоча шанси пройти у ради різних рівнів на Львівщині у примарні, зважаючи на рейтинг, який показують дані соціологічних опитувань.

Ймовірно, що після не дуже вдалого року діяльності нової влади популярність партії дещо зросте. Хоча стосуватиметься це перш за все міста Львова, оскільки тут є потенційний електорат Віктора Януковича, мається на увазі більша частина російськомовного населення міста.

Досить слабка організаційна робота обласного виборчого штабу партії під час минулих президентських виборів, про що говорили як опоненти регіоналів, так і пізніше вони самі, не призвела до суттєвих кадрових змін в керівництві місцевого ЛРВ. Партія „Регіонів” не веде активного партбудівництва в області, чим ризикує повторити помилки минулої виборчої кампанії.

Діяльність партії зводиться, здебільшого до заяв її лідера Олексія Радзієвського з приводу тих чи інших подій. В основному голова львівського регіонального відділення партії критикує нову владу за економічні, соціальні прорахунки та використання адмінресурсу. Характерною особливістю критики Радзієвського є неперсональність та неогульність критики, головна увага зосереджується на невиконанні обіцянок, що їх давала влада на початку своєї каденції, також постійно проводяться аналогії між результатами роботи теперішньої та колишньої влади, зрозуміло на користь останньої.

ЛРВ партії активно закликає обласну виконавчу владу до діалогу з широким колом політичних сил, не тільки провладних. Партія регіонів не веде активної пропагандистської кампанії, обмежуючись лише періодичними заявами, які здебільшого не мають значного інформаційного резонансу. Зокрема, на привернення уваги місцевого виборця до нібито важливої ролі, яка відводиться партією „Регіонів” Львівщині, була розрахована заява Олексія Радзієвського про вакансію у парламентському списку партії 3-4 місць для представників області. Головним ресурсом партії за відсутності активної роботи стане бренд Віктора Януковича.

* * *

Ця публікація підготовлена Центром політичних досліджень в рамках проекту „Місцеві вибори-2006: моніторинг готовності партій Львівщини”, який реалізовується за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”. Думки, висловлені у матеріалі, є власною точкою зору експертів Центру політичних досліджень і не обов'язково збігаються із позицією МФВ.Назад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня