Новини

 

НОВИНИ

США не будуть покращувати відносини з Росією за рахунок України
30.09.2009

США не будуть покращувати відносини з Росією за рахунок України чи будь-яких інших країн. Про це заявив заступник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Александр Вершбоу, відповідаючи на запитання під час виступу у Дипломатичній академії у Києві.Він зазначив, що адміністрація Президента США Барака Обами вже багато зробила для покращення відносин з Росії. При цьому А.Вершбоу зауважив, що у Вашингтоні чітко бачать напрямки і сфери співпраці: де є спільні підходи з Росією, а де вони відрізняються.

Заступник міністра оборони США також нагадав, що Б.Обама чітко висловився на підтримку Сполученими Штатами молодих демократій, у тому числі й України.

Він додав, що цю ж тезу у Києві повторив віце-президент США Джо Байден.

«Ми можемо покращувати відносини з Росією. Для цього є можливості, але не за рахунок України чи інших країн Південно-Східної Європи», - підкреслив А.Вершбоу.

Відповідаючи на запитання щодо поступок, на які США готові піти для покращення відносин з Росією, А.Вершбоу сказав: «Ми не віддамо на відкуп інтереси третіх сторін заради налагодження відносин з Росією».

«Якщо ми й будемо поступатися чимось, то лише своїми інтересами, а не інтересами інших країн», - наголосив заступник міністра оборони США.


За матеріалами УНІАН.Назад до списку

© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.