Новини

 

НОВИНИ

"Свобода" закликає Горбаля не голосувати за продовження перебування російського флоту в Україні
27.04.2010

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" закликало голову Львівської обласної державної адміністрації, члена Партії регіонів Василя Горбаля не брати участь у голосуванні за ратифікацію "харківських угод" Мєдвєдєва-Януковича.У заяві, адресованій голові облдержадміністрації, йдеться:

"27 квітня 2010 року у Верховній Раді відбудеться голосування щодо угод про продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ на території України. Цілком очевидно, що Адміністрація Президента зробить усе можливе, аби угоди набули чинності, а їхні московські хазяї залишилися задоволеними. Тому промосковська коаліція, сформована у неконституційний спосіб, боротиметься за кожен голос.

Ви, пане Горбалю, як новопризначений голова Львівської обласної державної адміністрації ще не склали повноважень народного депутата України, як це передбачено Конституцією України. Переконані, що Вас всупереч закону залучать до ганебного голосування 27 квітня 2010 року у Верховній Раді.

Мешканці Львівщини категорично проти продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації в Україні. Президент України Віктор Янукович підступно здав інтереси нашої держави, грубо порушивши статтю 17 Конституції України, згідно з якою на території України не допускається розміщення іноземних військових баз. Такими кроками новоспечена влада позбавляє Україну незалежності, суверенності та самостійності і стає на службу Кремлю. Свою позицію Львівщина продемонструвала 23 квітня 2010 року, коли депутати Львівської обласної ради ухвалили звернення до Верховної Ради з вимогою не допустити ратифікації "харківських угод" та ініціювати усунення Віктора Януковича з поста Президента за державну зраду.

Львівська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода" закликає голову Львівської облдержадміністрації Василя Горбаля не брати участь у засіданні Верховної Ради, яке відбудеться 27 квітня, і не голосувати за антиконституційні, антиукраїнські домовленості Мєдвєдєва-Януковича. Згадайте, пане Горбалю, що Ви говорили у день свого представлення у Львові, як каялися, що в боргу перед рідним краєм, і обіцяли зробити все, щоб жителі Львівщини відчули зміни на краще. Тож не починайте з кроків, які суперечать волі і переконанням ваших краян. Мешканці Львівщини рішуче стають на захист України. А з ким ви, пане Горбалю?" 

За матеріалами прес-служби Львівської обласної організації ВО «Свобода». Назад до списку

© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.